WIEDZA

Mając na celu dostarczenie podstawowej wiedzy, pozwalającej na dopracowanie własnego innowacyjnego produktu / usługi oraz wspierającej przygotowanie się do założenia firmy technologicznej, udostępniamy do obejrzenia materiały zarejestrowane w ramach cyklu warsztatów pn. "Startup School UR". Warsztaty odbyły się w ramach realizacji Projektu "Inkubator Innowacyjności 4.0" w Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Więcej informacji o Projekcie

Dostęp do materiałów w ramach niniejszego Modułu E-learnig jest możliwy dla osób posiadających konto MS Office założone w Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Moduł E-learning powstał w ramach Projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0".

Tworzenie innowacyjnych rozwiązań wymaga nie tylko kreatywności, ale także precyzyjnego zrozumienia ścieżki, którą należy przejść od etapu pomysłu do finalnego wdrożenia na rynku. Nasz zespół skupia się na dostarczaniu profesjonalnego doradztwa, które obejmuje kwestie prawnego zabezpieczenia intelektualnej własności, identyfikacji potencjalnych rynków docelowych, a także opracowywania strategii komercjalizacji.

Naszym celem jest nie tylko pomóc w zabezpieczeniu prawnym Twojego pomysłu, ale także dostarczyć kompleksowe wsparcie w budowaniu trwałego sukcesu komercjalizacyjnego. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy gotowi przeprowadzić Cię przez każdy etap tego fascynującego procesu. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy Ci przekształcić Twój pomysł w rzeczywistość biznesową

Poniżej znajduje się plik, zawierający kompleksową wiedzę z ww. zagadnień zapraszamy do zapoznania się.

poradnik "od POMYSŁU do WDROŻENIA"

Centrum Transferu Technologii
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
al. Mickiewicza 21C
31-120
Kraków
ctt[a]urk.edu.pl
12 662 41 94
© 2024 Centrum TransferuTechnologii
Projekt i wykonanie strony: Dział Informatyki UR